Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Енергоефективність профінансують в обсязі 1,5 млрд. грн

4074.jpg
 

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розроблено механізм держпідтримки енергоефективних заходів у поточному році, інформує прес-служба Міністерства.

Їх правовою основою є Постанова Уряду щодо компенсації витрат громадян з енергоефективності (утеплення багатоповерхових та індивідуальних будинків, придбання негазових котлів), прийняте на початку квітня.Загальний обсяг фінансування, передбаченого на дані заходи, складе 1,5 млрд. Грн. З них, близько 0340 млн. Грн. буде виділено державою, а 1,23 млрд. грн. залучено у вигляді приватних інвестицій.Уже визначені банки, куди громадяни зможуть звертатися за отриманням відповідних кредитів і компенсацій.

Мінрегіонбуд також погодило Національний план дій з енергоефективності до 2020 року, який буде винесено на затвердження Кабінету Міністрів.Цей план був схвалений Європейським Енергетичним Співтовариством, які вважають доцільним прискорити його затвердження і реалізацію.Крім того, Міністерство проаналізувало спільно з європейськими колегами новий проект закону «Про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів».

Джерело: o-k.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно