Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Енергоефективний будинок без проекту – чи можливо це?

energoeffektivnyu_dom_big
 

Проект енергоефективного споруди відрізняється від звичайного рядом особливостей. Зокрема, енергоефективність будинку визначається теплотехнічним розрахунком.

У ході його виконання можна визначити товщину стін і утеплювача, спосіб утеплення перекриттів і покрівлі, площу вікон і їх клас енергозбереження, потужність опалювальної системи.

Професійний проект передбачає відсікання всіх можливих містків холоду: утеплення перемичок, цоколя, покрівлі і т. д. Причому вузли примикання утеплювача до конструкції можуть істотно відрізнятися від тих, що закладають у звичайних проектах.

Нарешті, архітектор підбере найбільш ефективні матеріали в конкретному випадку з урахуванням особливостей клімату і грунтів. Так що спеціальний проект обов’язковий. Більше того, він дасть можливість відразу розрахувати кількість витрат на енергозабезпечення будівлі.

Ефективне планування

Професійний підхід має на увазі розробку плану будівлі з урахуванням як побажань замовника, так і реальних потреб. У результаті цілком можна обійтися без коридорів та інших «зайвих» приміщень.

Відсутність додаткових перегородок дає можливість поліпшити вентиляцію, полегшити підтримку правильного температурного режиму. Скоротиться і витрата будівельних матеріалів.

Також не варто облаштовувати підвал, якщо він насправді не буде потрібен. Замість другого поверху краще запланувати мансарду. І не треба робити стелі заввишки в 3-3,5 м. При відстані від підлоги до стельової обробки в 2,7-2,8 м забезпечується достатній комфорт проживання, зате зменшується площа огороджувальних конструкцій і віконних прорізів.

Як наслідок, будівля прослужить довше, не будуть з’являтися продування, патьоки і т. д. Можна буде знизити не тільки витрати на опалення, але і витрати на експлуатацію та ремонт.

Джерело: superdom.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно