Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Енергоефективний готель біля підніжжя льодовика

18899.jpg
 

Норвезьке бюро Snøhetta спроектувало Svart – перший енергоефективний готель, розташований біля підніжжя льодовика Свартісен в Норвегії.
Svart – це найпівнічніша споруда, яка працює на енергозберігаючої системі Powerhouse. У порівнянні з іншими стандартними готелями Норвегії Svart буде щорічно споживати на 85% менше енергії.

Округла форма готелю забезпечує панорамний вид з будівлі на унікальний норвезький ландшафт.Дизайн споруди, зрозуміло, натхненний традиційною архітектурою: А-образним будівлею для сушіння риби під назвою fiskehjell і традиційними сезонними будиночками рибалок з гарчить назвою rorbure – у цих будівель архітектори запозичили ідею несучої конструкції.

Для того щоб оптимізувати збір енергії, архітектори протягом року з’ясовували, як гірська середовище буде вести себе в даному контексті.”Енергоефективність готелю – важливий фактор для створення привабливого туристичного місця, яке враховує особливості природи: рідкісні види рослин, чистоту води і унікальний синій льодовик Свартісен”, – коментує проект один з партнерів бюро Snøhetta КьетільТорсен.

Енергію в готелі планують витрачати тільки в необхідних випадках: для транспортування, виробництва і збору матеріалів або продуктів. Дах буде оснащена сонячними батареями, які знизять негативний вплив будівлі на навколишнє середовище.Влітку спеціальні захисні фасади усунуть необхідність кондиціонування, а взимку для опалення будуть використовуватися геотермальні свердловини.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно