Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Енергоефективний житловий комплекс в Берліні

11825.jpg
 

Німецька архітектурна студія Graft розробила комплекс, що складається з окремого будинку для сім’ї площею 232 кв. метра і двох дуплексів по 165 кв. метрів кожен.

Особливістю проекту, який був реалізований в районі Ванзе в Берліні, став так званий цілісний підхід. В ході роботи одночасно розглядалося кілька аспектів: звернення до сучасної архітектури, використання інноваційного обладнання і натуральних матеріалів, а також увагу до можливостей підтримки фізичного здоров’я майбутніх мешканців.

Кожна складова інтелектуальних будинків розглядалася з точки зору екології. В результаті всі підібрані для проекту будівельні матеріали мають природне походження і при необхідності можуть бути піддані вторинній переробці. Наприклад, стелі, стіни і дахи будинків виконані з дерева і глини.

У кожному будинку встановлено потрійне засклення, є система опалення підлоги і механічна вентиляція з високоефективною системою рекуперації тепла. Крім того, електроенергія виробляється завдяки фотоелектричним панелям, встановленим на даху.

Загальне споживання енергії в будинку менше, ніж збирають ці елементи, надлишок можна використовувати для підзарядки електромобілів, які планується здавати в оренду разом із будинками.

Джерело: admagazine.ru

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно