Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Енергозбереженням в столиці планують зайнятися централізовано

3016.jpg
 

Хочуть створити координаційний центр.

У Києві планують створити координаційний центр, який буде забезпечувати ефективну і системну реалізацію проектів з енергозбереження, мобілізуючи ресурси міської влади, громадськості, бізнес-структур.Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

«Ми розробили ключові принципи стратегії енергетичного розвитку міста. Вони націлені на підвищення рівня енергоефективності в різних сферах життєдіяльності столиці.Проте головною метою, яку сьогодні ставить перед собою керівництво міста, є надання можливості кожному киянину економити в умовах різкого зростання тарифів, на які місто вплинути не може », – зазначив він.

На його думку, для того, щоб скоротити витрати Києва та його мешканців на енергоспоживання, скоординувати дії монополістів в інтересах споживачів, необхідно створити профільний орган за принципом міжвідомчої взаємодії.

«Ми вивчили досвід розвинених країн, де практика створення і функціонування агентств сприяла підвищенню рівня енергоефективності міст і регіонів, залученню інвестицій в цей напрямок.Планується, що в рамках діяльності агентства будуть акумульовані зусилля муніципалітету, бізнесу, громадськості, міжнародних організацій. Це забезпечить прозорість у роботі ісбалансірованность позицій », – аргументував Пантелєєв.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно