Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Епіцентр К” відкриє новий ТЦ на 56 тис. Кв. м в Києві

18997.jpg
 

ТОВ “Епіцентр К” (Київ), що розвиває в Україні мережу однойменних торгових центрів, планує 3 березня відкрити новий торговий центр (ТЦ) “Епіцентр” на вул. Бандери, 11-а в Києві.
Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в компанії “Епіцентр К”, торговий центр загальною площею 56 тис. Кв. м складається з двох двоповерхових будівель: раніше діючого ТЦ “Альта центр” і прибудованого до нього нового приміщення, традиційного для мережі.Будинки з’єднані між собою переходом. “Тут будуть розташовані найбільші в мережі відділ” Сад та город “(10 тис. Кв. М.), Центр меблів (4,5 тис. Кв. М), магазин дитячих товарів” Епік “(3 тис. кв. м.), магазин спортивних товарів Intersport (3 тис. кв. м.) “, – йдеться в повідомленні.

За даними “Епіцентру”, інфраструктура ТЦ включає парковку на 910 машиномісць, пункт видачі інтернет-замовлень, сервісний центр по ремонту інструментів, велосипедів і лиж, а також лаунж-зону, кафе і ресторан Benicassim.

Крім того, в ТЦ відкриється новий для “Епіцентру” магазин косметики і парфумерії Mon Chéri.

Згідно з інформацією компанії, новий ТЦ створить 950 робочих місць. Річні відрахування і податки до місцевого та державного бюджету складуть 92 млн грн.

За інформацією компанії, новий гіпермаркет стане восьмим в мережі “Епіцентр К” в Києві і 46-м в Україні.

Як повідомлялося, ТОВ “Епіцентр К” придбало ТЦ “Альта Центр” в лютому 2016 року. Умови угоди не розголошуються.

ТОВ “Епіцентр К” створено в 2003 році і відкрило перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року.

За результатами 2016 року компанія збільшила чистий прибуток на 34,5% в порівнянні з 2015 роком – до 2,434 млрд грн, виручку – на 24% – до 28,147 млрд грн.Чистий дохід від операційної діяльності зріс на 7% і склав 3,2 млрд грн.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 26 лютого 2018 року, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%).

Керівником підприємства числиться Петро Михайлишин.

Статутний капітал ТОВ “Епіцентр К” становить 158,6 млн грн.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно