Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Facebook і Airbus разом створять безпілотники для роздачі інтернету

18278.jpg
 

Facebook і Airbus об’єдналися, щоб спільно пролобіювати в Міжнародному союзі електрозв’язку можливість збільшення спектру частот.
Facebook і Airbus об’єдналися, щоб спільно пролобіювати в Міжнародному союзі електрозв’язку можливість збільшення спектру частот, які можна буде використовувати для висотних псевдоспутніков (HAPS), і разом розробити поправки до міжнародних авіаційних правилдля їх використання, пише Flight Global.

Здавалося б, у платформи для соцмереж і виробника аерокосмічної техніки не може бути нічого спільного, але вони обидва створюють автономні повітряні системи, що працюють на сонячних батареях.Простіше кажучи, безпілотники, які літають на висоті 21,3 км і роздають широкосмуговий інтернет в віддалених районах.

Airbus проводить випробування безпілотників з Т-образним хвостом Zephyr UAV, які поставили рекорд безперервного польоту – 14 днів.

Тим часом, Facebook офіційно оголосив про двох успішно проведених польотах безпілотника Aquila UAV, який представляє з себе два крила (ширше, ніж у Boeing 737), які важать, як рояль і працюють на сонячній енергії потужністю 5000 Вт – приблизно, як три фена.З землі польотами управляє дюжина диспетчерів, пілотів і інженерів. Літає він зі швидкістю всього лише 130 км / год – спеціально, щоб економити енергію.Передбачається, що Aquila зможе перебувати в польоті до 90 днів без підзарядки і надавати широкосмуговий інтернет зі швидкістю понад 30 Гбіт / с в радіусі від 40 до 80 км. кв.

«Ми об’єдналися з Airbus, щоб збільшити спектр частот для висотних псевдоспутніков, запропонувати поправки до міжнародних авіаційних правил для їх використання і довести, що HAPS прекрасно підходить для роздачі інтернету в важкодоступних районах», – заявив Facebookв своєму блозі.

Планується, що свої ідеї вони представлять на Всесвітній Радіокомунікаційні конференції, яка призначена на жовтень 2019 року.Нагадаємо, на конференції в 2015 році була прийнята «Резолюція 160», яка закликала Міжнародний союз електрозв’язку розглянути можливість надання додаткових частот для роботи псевдоспутніков і стаціонарних станцій зв’язку.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно