Категории
Факультет архітектури та екологічного дизайну
04.05.2018 Зарубежная недвижимость
 

Архітектори Patrick Schweitzer & Associés завершили будівництво нової будівлі для архітектурного факультету в Руанді.
Ще в 2012 році архітектори відгукнулися на заклик уряду Руанди про будівництво нового архітектурного факультету в Кігалі. Зараз проект вже завершено: факультет займає площу 5600 м² і може прийняти близько 600 студентів.Він розташувався в кампусі коледжу науки і техніки руандійського університету в районі Ньяругенге.

Будівля є результатом глобального аналізу оточуючого середовища, тому при проектуванні архітектори надихалися природними стихіями.Вогонь уособлює яскравий помаранчевий колір, воду – внутрішній сад, повітря – грамотна система вентиляції, землю – матеріали, використані в будівництві.Команда створила справжню проекцію ландшафту і топографії Руанди, тому якщо дивитися на будівлі зверху, то можна побачити асоціації з каньйонами, річками і геологічними розломами.

Архітектори прагнули створити проект, який сам по собі був би педагогічним інструментом і показував студентам, як грамотно можна використовувати місцеві ресурси: гірські породи, камінь, фарбований бетон і земляний грунт.Адже, використовуючи такі матеріали, можна істотно знизити негативний вплив на навколишнє середовище і зменшити кількість ввезеного з-за кордону сировини.

На ділянці встановлено столярні та слюсарні майстерні.Стелі і рами виготовлені з місцевої деревини, заготовки робили на місці, тим самим сприяючи розвитку місцевої промисловості.

Перевага віддавалася простим технічним рішенням для побудови та обслуговування: тут немає ліфта, але є великий і зручний пандус, за допомогою якого можна дістатися до другого поверху.Тут немає опалювального і кліматичного обладнання, але є ефективна система природної вентиляції. У будівлі також встановлені пристрої для збору і зберігання дощової води.

На першому поверсі розташовані логістичні та шкільні приміщення: адміністрація, лабораторії, майстерні, приміщення для семінарів та актовий зал. На другому – студії і класи. Кожна кімната має індивідуальний дизайн, відбитий в обсязі, кольорі та вигляді.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

** *