Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ФДМУ запропонував змінити правила приватизації с/г підприємств

6326.jpg
 

ФДМУ опублікував для громадського обговорення законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо скасування особливостей приватизації майна в агропромисловому комплексі.

Метою прийняття таких змін є вдосконалення процедури приватизації державних с / г підприємств, а отже – і збільшення надходжень коштів від приватизації.

ФДМУ підкреслює, що під час приватизації в АПК за старим законодавством так і не було досягнуто ні економічного, ні фінансового ефекту.Мета чинного зараз Закону «Про особливості приватизації майна в АПК» не була досягнута, оскільки акції (або паї), ​​які передавалися безкоштовно, були за безцінь перепродані юридичним і фізичним особам, які не мають відношення до акціонерним товариствам таколективним сільськогосподарським підприємствам. В результаті – банкрутство, ліквідація, знищення підприємств, а держава недоотримала значних коштів до бюджету.У той же час діючі сьогодні державні сільськогосподарські підприємства не мають постійних товаровиробників, тому неможливо встановити, кому необхідно передавати 51% акцій підприємства, що приватизується.

До того ж, зазначають у ФДМУ, створення колективних сільськогосподарських підприємств на сьогодні неможливо, оскільки чинним законодавством з питань створення та реєстрації суб’єктів господарської діяльності це не передбачено.Зокрема, Класифікатор організаційно-правових форм господарювання не містить такої форми як КСП і забороняє реєстрацію зазначених об’єктів.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно