Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ФГВФО за борги продає готель «Баккара» на Дніпрі

7487.jpg
 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) в рамках реалізації активів Банку Форум намір виставити на продаж на відкритому аукціоні готель “Баккара”, – повідомляє Фонд в газеті “Голос України”.

Згідно з опублікованою інформацією, онлайн-аукціон з продажу готелю “Баккара” пройде 23 листопада 2015, а його організатором виступить ТОВ “Самсон” (Київ).

За даними Фонду, початкова ціна готелю складе 48063000 грн, крок аукціону – 2% початкової ціни.Крім того, учасникам аукціону необхідно буде сплатити реєстраційний внесок у розмірі 100 грн, а також гарантійний внесок у розмірі 10% початкової ціни лота. Прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні здійснюється на веб-сайті torgi.samson.com.ua до 20 листопада 2015 року.

Готель “Баккара” знаходиться на балансі ліквідованого Банку Форум, проте була передана в іпотеку Банку ВТБ, який підтвердив згоду на її реалізацію за допомогою проведення відкритих торгів.

Готель “Баккара” розташована в Києві на Дніпрі і є першим проектом мережі ресторанів “Козирна карта” у сфері готельного бізнесу.

Джерело: hubs.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно