Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Фінансування будівництва доступного житла в цьому році зросте втричі

18585.jpg
 

Верховна Рада втричі збільшила, до 100 млн гривень, витрати на державну підтримку будівництва та придбання доступного житла в порівнянні з минулим роком.
Про це йдеться в додатку №3 до Державного бюджету на 2018 рік, опублікованому на сайті парламенту.

У той же час, на рівні 2017 року залишилися витрати на фінансову підтримку Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, які становлять 6,9 млн гривень.

При цьому на часткову компенсацію відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла витрати зменшені майже на 11 млн гривень – до 35,4 млн гривень.

Крім того, на збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпеченнямолоді житлом передбачено 30 млн гривень.

Держбюджетом також передбачено фінансування програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов в розмірі 55,9 млн гривень.

Бюджетом на поточний рік збільшуються більш ніж на 40% – до 6 млрд гривень і витрати на Державний фонд регіонального розвитку.

При цьому фінансування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в частині загальнодержавних видатків та кредитування зменшено на 4,8 млрд гривень.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно