Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Фінансування Мінінфраструктури можуть майже потроїти

17772.jpg
 

Витрати на міністерство з основного фонду держбюджету становитимуть 844 мільйонів гривень, а зі спецфонду буде виділено 2,334 мільярда гривень.
Кабінет міністрів України пропонує виділити на фінансування Міністерства інфраструктури у 2018 році 3,178 мільярда гривень, що в 2,7 рази більше, ніж в 2017 році.

Про це йдеться в пояснювальній записці до законопроекту №7000 “Про Державний бюджет на 2018 рік”, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Зокрема, витрати на міністерство з основного фонду держбюджету становитимуть 844 мільйонів гривень, а зі спеціального фонду буде виділено 2,334 мільярда гривень.

Витрати на утримання апарату міністерства в наступному році уряд пропонує збільшити більш ніж в 2 рази в порівнянні з поточним роком – до 112,78 мільйона гривень.

Крім цього, на організаційне забезпечення реалізації інфраструктурних проектів видатки загального фонду державного бюджету передбачені в обсязі 10,571 мільйона гривень.

На бюджетну програму підтримки експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів і внутрішніх водних шляхів в 2018 році планується залучити понад 39 мільйонів гривень і спрямувати їх на забезпечення функціонування навігаційного обладнання,гарантованих габаритів суднового ходу, безаварійного та безперешкодного проходження суден внутрішніми водними шляхами та судноплавним шлюзів, що сприятиме забезпеченню безпеки судноплавства.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно