Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Фінляндія допоможе Україні з енергоефективністю – Зубко

16123.jpg
 

Віце-прем’єр уточнив, що в рамках створюваного Фонду енергоефективності планується застосовувати сучасні технічні рішення.
Фінляндія, що витрачає на опалення житлового сектора в п’ять разів менша за Україну, надасть Україні свої технічні рішення для підвищення енергоефективності. Про це повідомив віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку і будівництва і житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.”Ми будемо працювати по меморандуму в двох напрямках: перше – це розвиток відновлюваної енергії, і другий напрямок – це впровадження кращих технічних рішень, які максимально дозволяють зберегти енергію”, – прокоментував він підписання 24 січня вГельсінкі меморандуму про співпрацю в сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики ( “зеленої енергетики”) і альтернативних видів між Україною та Фінляндією.

Зубко уточнив, що застосовувати ці сучасні технічні рішення планується в рамках створюваного Фонду енергоефективності.

За його словами, уряди двох країн створять дві робочі групи, які крім технічних рішень займуться також питаннями стандартів, які потрібні Україні для підвищення енергоефективності.Перша така робоча група прибуде в Україну вже 7-8 лютого, додав віце-прем’єр.

Він нагадав, що в України з Фінляндією встановилися дуже тісні відносини за програмою Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO), яка впроваджує муніципальні проекти в Україні, що стосуються термомодернізації та енергозбереження, зокрема, утеплення шкіл, дитсадків тамодернізація комунальних підприємств.

За словами Зубка, сумарний кредитний портфель NEFCO в Україні становить 44 млн євро, які підтримані 16 млн євро грантових коштів.

Джерело: segodnya.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно