Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Фізична охорона медустанов. Що це

 

Місця масового відвідування найчастіше стають спеціалізованим об’єктом охорони. Це пов’язано не стільки з обстановкою в конкретному регіоні, скільки з недооцінкою рівня ризиків.
Фізична охорона об’єктів медичного профілю до сих пір виконувалася тільки з нагоди або ж застосовувалася до об’єктів з особливим статусом. Практика показала, що охороняти бажано не тільки режимні медустанови.

Навіщо охороняти клініки і лікарні

Проблеми безпеки хвилюють ті організації, які працюють з дорогим обладнанням.У будь-якій приватній клініці або приватному кабінеті, незалежно від профілю, знайдеться таке обладнання і матеріали, які можуть зацікавити потенційного зловмисника.

По-перше, це спиртовмісні речовини, що зберігаються в великих кількостях.Крім того, цінність представляють певні групи препаратів. Підтримка порядку і дотримання режиму на таких об’єктах часто пускається на самоплив, в результаті чого відбуваються розкрадання.Однак не тільки на боротьбу з розкраданнями спрямована діяльність охоронних організацій.

Попередження і припинення будь-яких надзвичайних ситуацій, протиправних дій, а також забезпечення безпеки персоналу та пацієнтів – не менш важливе завдання.Один охоронець на вході, звичайно, не вирішить проблему безпеки. Тільки комплексний підхід і знання всіх тонкощів об’єкта зможуть забезпечити нормальне і безпечне функціонування того чи іншого медичного закладу, лікарні, клініки, кабінету або лабораторії.

Ризики для медустанов

Загрози, про які ми вже говорили, досить типові – розкрадання, злочини, хуліганство.Існує група ризиків специфічного характеру, до якої відносять профілактику техногенних аварій, пожеж, збереження систем електричного живлення і водопостачання. Кожен з цих ризиків ставить безпеку пацієнтів і персоналу під удар.Для забезпечення мінімізації таких ризиків також використовуються комплексні ефективні заходи.

Серед специфічних загроз для лікарень і клінік виділяються кілька, які стосуються збереження інформації, особистих даних пацієнтів, а також до нерозголошення лікарської таємниці.Це ставить під удар не тільки репутацію клініки, а й безпеку пацієнта і його лікаря, робить слабкіше контур охорони установи в цілому.Рідкісне заклад обходиться без щоденних загроз різного характеру і різного ступеня небезпеки, але тільки комплексні заходи допоможуть безпечно виконувати свою роботу персоналу, а пацієнтам отримувати якісне лікування.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно