Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Focus Estate Fund з України купив Рітейл парк в Чехії

14289.jpg
 

Це друга угода в європейську торговельну нерухомість, яку фонд закрив за останні півроку: у червні місяці було придбано торговий центр Galeria Sandomierz в Польщі.

Продавцем в угоді виступив Emerging Europe Properties Fund & Discovery Group, супровід для покупця здійснювали TH TAX і Rutland Jezek.

«Ми досить давно знаємо Emerging Europe Properties Fund & Discovery Group, як тільки ми отримали інформацію про привабливі умови продажу торгового центру, ми відразу увійшли в угоду. Centro Ostrava став ще одним якісним активом нашого інвестиційного портфеля з прибутковістю більше 10% в євро вже зараз, нульовий вакантністю, відмінним пулом рітейлерів світового рівня і можливістю девелопменту на додаткової майданчику», – прокоментував Андрій Козин, керуючий партнер Focus Estate Fund.

Рітейл парк Centro Ostrava розташований в місті Острава, третьому за величиною місті Чехії (після столиці Праги і Брно). Якірними орендарями торгового центру є світові бренди: Mountfield (товари для саду та басейни), Rossmann (косметика і парфумерія), Jysk (товари для будинку), Okay Electro (електротехніка), Kasa, Breno, Super Zoo і інші.

Focus Estate Fund – інвестиційний фонд нерухомості зі штаб-квартирою в Києві, що фокусується на не преміальних об’єктах торгової нерухомості в країнах Центральної та Східної Європи. У планах фонду – інвестування в розвиток проектів торгової комерційної нерухомості середнього формату на найбільш динамічних ринках Європи в обсязі 50 млн. євро протягом наступних 2-3 років.

Джерело: focus.fund

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно