Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Фонд гарантування знову виставив на продаж ТРЦ “Республіка” зі зниженою ціною

18851.jpg
 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив про проведення чергових торгів на недобудований торгово-розважальний центр “Республіка” в Києві. Про це з посиланням на прес-службу Фонду повідомляє БізнесЦензор.
На торги виставлять права вимоги за кредитами ліквідованого банку “Надра” на суму більше 2,5 млрд грн, в заставі за якими знаходиться ТРЦ “Республіка”.

Аукціон відбудеться 16 лютого на майданчику ProZorro.Стартова ціна лота складе 1,1 млрд грн, що на 470 млн грн менше ціни повторного аукціону в жовтні і в 2,4 рази менше за стартову ціну перше, не відбулися торгів 7 липня 2017 роки (2,495 млрд грн).

Як повідомлялося, дві попередні спроби продати недобудований ТРЦ “Республіка” в минулому році завершилися безрезультатно.

Нагадаємо, в травнем 2017 року суд задовольнив позов Національного банку України до кіпрської компанії Berlinotto Limited про звернення стягнення на частку корпоративних прав ТОВ “Мегаполісжитлобуд”, яка взяла кредит в банку “Надра”.

В якості застави компанія надала за цим кредитом корпоративні права на недобудований проект торгово-розважальний центр “” Республіка “в Києві. Банк” Надра “надав ці корпоративні права НБУ в якості застави під кредит рефінансування.

Банк “Надра” став неплатоспроможним і не зміг повернути НБУ борг в розмірі 4,4 млрд грн, центробанк почав реалізовувати в судовому порядку свої права, як заставодержателя корпоративних прав власника “Республіки”.

Будівництво об’єкта, інвестиції в який оцінювалися в $ 350 млн, почалося в 2012 році, а здача об’єкта в експлуатацію планувалася в 2014 році. Проект будівництва ТРЦ “Республіка” був припинений в 2015 році рішенням власника.

Інвесторами свого часу виступили Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв. Загальна площа недобудованого ТРЦ повинна була скласти 298 тис. Кв. м, що дозволило б йому стати на той момент третім за величиною в Європі.

Джерело: biz.censor.net.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно