Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Фонд Рокфеллерів поспішно позбувається нафтових активів

10000.jpg
 

Фонд сім’ї Рокфеллерів (RFF) оголосив про намір «якнайшвидше» позбутися активів в компаніях, які добувають корисні копалини є екологічно безпечними, в тому числі найбільшої нафтової компанії ExxonMobil. Заява опублікована на офіційному сайті фонду.

«В умовах, коли світова спільнота працює над тим, щоб позбутися від необхідності використання викопних видів палива, немає сенсу – ні з фінансової ні з етичної сторони – продовжувати зберігати інвестиції в цих компаніях», – йдеться в заяві.

При цьому сім’я Рокфеллерів «облагородила» операцію по захисту своїх фінансів від що йде в минуле нафтової дійної корови тим, що «частина вже розвіданих запасів потрібно залишити в землі, щоб дати надію на виживання людства і екосистеми в майбутнідесятиліття ».

У заяві вказується, що фонд віддав розпорядження позбутися активів у всіх вугільних і нафтових компаніях і зберігати інвестиції за цими напрямами на рівні менше 1% від загального інвестиційного портфеля.

Нагадаємо, що раніше Саудівська Аравія оголосила про свій намір повністю відмовитися від нафти і перейти на сонячну енергію.

«Я не думаю, що існує більш ідеальна країна для відновлюваної енергетики, ніж Саудівська Аравія», – заявив міністр.- Я не думаю, що є більш підходяща країна для поновлюваних джерел енергії, ніж Саудівська Аравія, враховуючи масу невикористовуваних територій, велика кількість сонця і піску, який необхідний для виготовлення сонячних батарей ».

Вперше Саудівська Аравія всерйоз заговорила про відмову від нафти в кінці січня 2016 року. Тоді королівство представляло масштабний план переходу на альтернативні джерела енергії.

Джерело: kavkazcenter.com

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно