Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Французи будували майже 2 роки. «Київміськбуд» встановив за 2 місяці

1742.jpg
 

Під «Французькому кварталі» з’явилася 16-метрова копія Ейфелевої вежі.
Французький шарм і вишукана архітектура силами «Київміськбуду» формується в самому центрі Києва, за адресою вул. Анрі Барбюса, 52/1. «Французький квартал» на 1229 квартир загальною площею більше 91 тис. Квадратних метрів росте п’ятьма чергами.

Зараз будівельники готують до здачі в експлуатацію першу – там якраз закінчують фасад, який, крім гарного зовнішнього вигляду, буде довговічним і енергозберігаючим. Під кожною чергою побудують паркінги.

У вбудованих приміщеннях очікується створення різної соціальної інфраструктури, яка забезпечить абсолютний комфорт жителям.

Квартири у «Французькому кварталі» задовольнять навіть найвибагливішого покупця: від повних французького шарму однокімнатних до двоповерхових апартаментів великих площ – знайдеться все. Головне не затягувати, адже кількість все ж обмежена.

Приємним бонусом покупки житла у «Французькому кварталі» стане той самий символ Парижа – Ейфелева вежа. Правда, в дещо зменшеному вигляді – висота столичного прикраси становить 16 метрів.Встановлювати копію «Залізної леді» почали в жовтні, і вже сьогодні будівельники можуть похвалитися на совість виконаною роботою. Тому майбутні мешканці будинків у французькому стилі вже можуть переконатися в шармі й витонченості ще однієї прикраси Києва.

А для тих, хто все ще мріє жити в квартирі з видом на Ейфелеву вежу, нагадуємо телефон відділу продажів в ЖК «Французький квартал»: (044) 521-68-68 або центрального відділу продажів ПАТ «ХК« Київміськбуд »(044) 280 -90-11.

Джерело: kyivmiskbud.ua

Возможно, Вам также будет интересно