Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Французький будівельний гігант хоче працювати в Україні

5308.JPG
 

Французька компанія Bouygues висловила бажання взяти участь у будівництві першої української концесійної автодороги Львів-Краковець.

Друга заявка надійшла від українських представників консорціуму “Концесійні транспортні магістралі”.

Укравтодор тепер має 45 днів на розгляд поданих заявок. Після перевірки здатності компаній брати участь у конкурсі вони будуть запрошені для отримання конкурсної документації.

“Оцінка фінансових моделей, технічних пропозицій і опрацювання проекту концесійного договору відбуватиметься у супроводі експертів міжнародного рівня – компаній High Point Rendel і Jurimex”, – зазначила начальник відділу міжнародного співробітництва та інвестицій Лілія Горбатюк.

За вимогами українського законодавства концесійний конкурс триватиме ще шість місяців, а будівництво магістралі – близько чотирьох років.

Ім’я переможця буде опубліковано в січні 2016-го, після чого почнеться процес узгодження концесійного договору, його підписання, а також фінансове закриття, тобто залучення концесіонером коштів у необхідному обсязі у встановлений термін.

Нагадаємо, нова концесійна дорога проходитиме у напрямку Львів-Краковець і з’єднає Міжнародний автомобільний пункт пропуску “Корчова-Краковець” зі Львовом.

Джерело: newbud.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно