Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Газобетон – ідеальний стіновий матеріал для теплих будинків

6302.jpg
 

За словами експертів, основна причина затребуваності цього будівельного матеріалу криється в характеристиках, якими він володіє.

До основних переваг сучасного газобетонапрінято відносити його: високі тепло- і звукоізоляційні властивості, морозостійкість, невелика вага, легкість і простоту обробки, екологічність, вогнестійкість, довговічність і т.д.

За словами експертів, найчастіше вибір газобетону для зведення стін сучасних будинків зумовлюється його основною перевагою – високими теплозахисними властивостями.

Даний будматеріал запобігає втратам тепла взимку і дозволяє уникнути перегріву літом.А завдяки своїй ідеальній паропроникності, газобетон здатний створити сприятливий мікроклімат в будинку в будь-який час року.

За твердженням самих виробників, в процесі експлуатації будинку, зведеного з газобетону, витрати на його опалення знижуються на більш ніж 25-30%.

До того ж, сучасні газобетонні блоки відрізняються високим рівнем морозостійкості, який дозволяє витримувати більш 200 циклів заморожування і відтавання.Це дає можливість застосовувати цей будівельний матеріал для зведення будинків навіть на територіях, де спостерігаються дуже суворі кліматичних умови.

Ще одна перевага газобетону – його мала вага. Це дозволяє.Саме це дозволяє істотно знизити загальна вага конструкцій будівель. А це сприяє економити не тільки на стінових матеріалів, але й на витратах на конструктивні елементи будівель.Наприклад, стандартний стіновий газобетонний блок параметрами 20Х25Х60 см важить близько всього 18 кг, а в огороджувальної конструкції він може замінити кладку з 15-20 цегл, вага яких складе приблизно 80 кг.

Варто відзначити, що сьогодні вітчизняні виробники газобетонних блоків дуже далеко пішли у виробництві цього будматеріалу. Так, в даний час виробники виготовляють газблокі, що відрізняються своїми точними геометричними розмірами.Це дозволяє зводити ідеально рівні стіни.

Крім того, істотним плюсом даного стінового матеріалу полягає в тому, що кладку з нього можна виконувати не на звичайному цементному, а на спеціальних клейових розчинах.Як правило, товщина такого шва кладки становить не більше 2-3 мм. А це сприяє поліпшенню теплотехнічних властивостей газобетонних стін, оскільки виключається утворення містків холоду.

Варто відзначити, що спеціально для цієї технологи кладки розроблено більше 100 сухих будівельних сумішей.

Ще одна перевага стін із сучасних газобетонних блоків полягає в тому, що зведені з них вимагають мінімальної обробки, як зовні, так і всередині.Найчастіше, для обробки зведених стін з газобетону зовні досить невеликого шару штукатурного розчину. А всередині будівель газобетонні стіни можна просто “обшити” гіпсокартоном.

Газобетонні блоки дуже прості у використанні. Їх легко різати, свердлити.Але незважаючи на це, вони мають дуже високу міцність.

Ще одна перевага сучасного газобетону – його екологічність.Справа в тому, що при його виробництві використовуються переважно натуральні матеріали, такі як портландцемент, вапно, мелений кварцовий пісок і т.д. Це робить абсолютно безпечним газобетон як для людей, так і для навколишнього середовища.

До того ж, всередині газобетонних блоків не утворюються скупчення різних бактерій, грибків і плісняви.Тому готові стінові конструкції з пористих бетонів не обробляються ніякими додатковими антисептичними засобами, як наприклад, того вимагають дерев’яні конструкції.

До незаперечних переваг сучасних газобетонних блоків також відносять їх високу ступінь вогнестійкості: вони стійкі до впливу високих температур і не підтримують горіння.

Завдяки всім цим якостям, сучасний газобетон застосовують не тільки в котеджному і малоповерховому будівництві, але і для кладки зовнішніх і внутрішніх стін, несучих і самонесучих конструкцій, для спорудження різних перегородок, для зведення будівель різногопризначення.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно