Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Геометричная оглядовий майданчик в Китаї

19053.jpg
 

Stage of Forest ( “Сцена лісу”) – так називається оглядовий майданчик, який недавно звели на китайському гірськолижному схилі архітектори шанхайського бюро META-Project.
Ця будова, трикутником піднімається над горами і озером Сонгхуа, знаходиться недалеко від кордону з Росією і Північною Кореєю.

Для того щоб органічно вписати споруду в навколишній гірський ландшафт, архітектори використовували два основних матеріалу – бетон і кедрового дерева. Черепиця з обпаленої кедра перегукується з кольором гір і практично сяє сріблом на сонці.Бетонна основа побудови гармонує з білим снігом і внутрішньої дерев’яної оббивкою.

На думку архітекторів, форма будівлі повторює форму падаючого аркуша і за рахунок цього з майданчика відкриваються приголомшливі види на краси навколишньої природи.

Крім того, Stage of Forest – це не просто оглядовий майданчик, а гнучке суспільний простір, де можна проводити заходи, виставки, зустрічі та воркшопи. “Ця будівля призначене для того, щоб якомога більше людей задумалося про свої стосунки з природою.І тоді воно теж стане частиною природи “, – розповідають автори проекту.

У даху закритою оглядового майданчика є круглі отвори, через які всередину потрапляє світло, а через отвори в підлозі відвідувачі можуть спостерігати за лижниками і сноубордистами, що спускаються по схилу прямо під ними.Бетонні конструкції всередині оглядового майданчика повторюють узор дерев’яних панелей зовні. Тут також є вирізані з дерева сидіння, на яких втомлені лижники можуть відпочити і помилуватися на замерзле озеро і гірський хребет.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно