Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Гірська село” в Китаї

18266.jpg
 

У найкрасивіших горах Китаю виросла “Гірська село” за проектом бюро MAD.
Хуаншань вважається найкрасивішою гірською грядою Китаю і захищається ЮНЕСКО. Цю місцевість люблять за мальовничі зелені пейзажі, строгі і стрункі гранітні вершини і надзвичайну тишу, яка завжди привертала художників і поетів, які шукають укриття для споглядання.

Китайські архітектори на чолі з Ма Янсунем працювали над житловим комплексом “Гірська село” вісім років. І це тільки гарний початок великого проекту зі створення туристичної інфраструктури для району Хуаншань і озера Тайпін.Кожне з десяти будинків житлового комплексу відрізняється від сусіднього по висоті і фактурі, наслідуючи справжнім гранітним скель, оточуючим архітектуру.Автори проекту вибудували всі частини комплексу по південному схилу, що спускається до озера Тайпін, і таким чином повторили вигляд справжньої гірської гряди – тобто розчинили архітектуру в природі.

Всі апартаменти на території “Гірської села” – це тихі притулку для відпочинку. У кожного є широкий балкон, плавні лінії якого повторюють вигини гірського ландшафту.

Ще одна важлива особливість житлового комплексу: архітектори надали всім жителям простір на відкритому повітрі, яке гармонійно переплітається з інтер’єром і таким чином залучає їх в діалог з природою – горами, озером і небом.

Взагалі у всьому цьому проекті головним для Ма Янсуня було саме це – єднання людини з природою.Він створив архітектуру, яка не тільки не порушує природну гармонію природи, а й дозволяє людині – мешканцю житлового комплексу – відчути на собі всю її міць.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно