Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Глава Мінінфраструктури анонсував на 15 березня заяву найбільшого лоукост про вихід в Україну

16507.jpg
 

Один з найбільших бюджетних (лоукост) авіаперевізників Європи 15 березня заявить про намір почати роботу в Україні, імовірно пропонуючи польоти з Києва і Львова, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
“15 березня біля нас буде спільна прес-конференція з одним з найбільших європейських лоукостів, який оголосить про свій намір зайти на український ринок. Я сподіваюся, що 15 березня це буде і в Києві, і у Львові”, – сказав він в ефірі ” 112 каналу “увечері 7 березня.

В.Омелян уточнив, що ця компанія проінформує і про маршрути, і про своє бачення ринку, і про потенційних напрямків подальшого співробітництва.

“Це велика новина. Це те, до чого ми йшли кілька років поспіль”, – підкреслив глава Мінінфраструктури.

Він зазначив, що в минулому році авіагалузь показала хороші результати, зокрема, потік пасажирів в Україні зріс на 30% пасажирів, знову стали працювати 5 регіональних аеропортів.

На думку учасників ринку, мова, швидше за все, йде про найбільшому європейському лоукост-перевізника Ryanair, який в лютому повідомляв про можливість незабаром оголосити про плани польотів в Україну.”Я думаю, що найближчим часом ми щось оголосимо за цим напрямком”, – сказав тога начальник юридичного управління компанії з питань регулювання та законодавства Юліуш Коморек в інтерв’ю польському виданню Fly4free.

“Я не можу сказати, коли зберемося в Україні – в цьому зимовому сезоні, або тільки в наступному літньому сезоні. Безумовно, ми вивчаємо маршрути з України в Польщу, а й також у інші європейські країни”, – зазначив Ю.Коморек.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно