Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Глава НКРЕКУ розповів, чому підвищуються тарифи на світло

6466.jpg
 

Голова Національної комісії, осуществляющейгосударственное регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк пояснив підвищення тарифів на електроенергію для населення зношеністю всіх енергомереж.

“Всі наші мережі зношені, ми досі використовуємо інфраструктурне спадок СРСР. Тому єдиним ефективним виходом було вирівнювання цін на енергоносії.Тому ми прийняли п’ятиетапний підвищення цін на електроенергію “, – сказав він, виступаючи у Верховній Раді.

Вовк при цьому впевнений, що ефект такого підвищення для споживачів невисокий.

“Більшість населення споживає 150 кВт-год, ефект для їхніх рахунків + 17 грн”, – заявив чиновник.

Як відомо, НКРЕКУ з 1 вересня 2015 підвищила тарифи на електроенергію для населення. Якщо раніше за кіловат споживачі платили 37 коп., То з першого вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться заплатити 45,6 коп. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаного електрики за місяць не перевищило 100 кіловат.

Для тих же, хто перевищує цю норму, будуть діяти інші умови: якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат – заплатите за кожен по 79 коп. А тим, хто перевищив показник в 600 кіловат, прийдеться платити за тарифом 1,48 грн.

Джерело: segodnya.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно