Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Гнучкий будинок” в Швейцарії

 

“Гнучкий будинок” з білими фасадами у вигляді стрічки і панорамним склінням побудований на березі Цюріхського озера.
Легкий і мобільний вид робить будівлю схожим, на думку його авторів, архітекторів зі швейцарської студії Evolution Design, на футуристичний корабель, причалив в мальовничому місці на природі.

При цьому ділянка, обраний виконавчим директором студії для будівництва, був досить складним: він мав трикутну форму і до того ж був затиснутий між залізничною колією і дорогою. Однак в ньому, безумовно, можна було побачити і певний потенціал розвитку. В результаті безперервний рух, характерне для навколишнього простору, було вирішено передати в динамічній конструкції будівлі.

Всього в будинку загальною площею 173 кв. метра чотири рівні.На першому поверсі розташовані вітальня, їдальня і кухня, на другому – спальні і ванні кімнати, а на третьому – студія з двома терасами. У цоколі знаходяться допоміжні приміщення і гараж.

Реалізація проекту виявилася непростою через строгості швейцарських будівельних законів і нормативів, проте архітекторам вдалося втілити в життя нестандартний проект з текучими формами.

Принцип вільного простору продовжений і в інтер’єрі, де також переважають плавні лінії. На фасадах встановлено потрійне засклення з зовнішніми жалюзі, призначеними для управління освітленням і нагріванням кімнат.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно