Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гонконг визнаний найдорожчим містом світу для проживання іноземців

 

Вартість оренди апартаментів з двома спальнями становить в середньому $ 7671 на місяць.
Зростання цін на ринку нерухомості вивів Гонконг на перше місце в списку найдорожчих міст світу для проживання співробітників іноземних компаній. Про це свідчать дані, опубліковані міжнародною консалтинговою фірмою Mercer.

В рамках дослідження були враховані такі фактори, як вартість житла, транспорту, харчування, одягу, розваг і послуг в 209 великих населених пунктах нашої планети, а також коливання курсів використовуваних там національних валют. За основу взято рівень життя в Нью-Йорку.

Гонконг є лідерам за цінами на житло, які ростуть на протязі 17 місяців поспіль. Вартість місячної оренди апартаментів з двома спальнями тут становить в середньому $ 7671 в порівнянні з $ 5,7 тис. В Нью-Йорку.

Так, чашка кави в місті обійдеться в $ 7,74, а літр молока – $ 3,78.

Друге і третє місця зайняли Токіо і Цюріх. У десятку лідерів також потрапили Сінгапур, Сеул, столиця Анголи Луанда, Шанхай, Нджамена (Республіка Чад), Пекін і швейцарський Берн.Москву автори дослідження поставили на 17-е місце.

Найменш витратними для проживання зарубіжних фахівців визнані киргизький Бішкек, Туніс (столиця однойменної північноафриканської країни) і Ташкент.

Джерело: tass.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно