Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Google зібрався будувати місто-сад

18172.jpg
 

Інтернет-компанія Google планує побудувати в Лондоні супердім для своєї нової штаб-квартири: він матиме 11 поверхів, площа в 93 000 квадратних метрів, виробничі приміщення для 7 000 співробітників і як вишеньку на торті – величезний сад на даху!
Втім, на даху нового офісу Google буде не тільки сад – там також планується розмістити басейн олімпійського стандарту, бескетбольную майданчик, бігові доріжки та інші місця для відпочинку, щоб співробітники могли розслабитися після або в процесі роботи.

Як стверджує директор по нерухомості і будівництва Google Джо Борретт, будівля була розроблено з нуля і буде «першим повністю спроектованим і Google через діяльність за межами США».

З’явиться цей величезний офісний місто-сад в районі знаменитого лондонського вокзалу Кінгс Кросс в Кемдені через кілька років – будівництво повинно стартувати в 2018 році.

«При розробці зовнішнього вигляду будинку Google ми орієнтувалися на особливості і стилістику району, в якому воно розташоване, – каже Бьорк Інгельс, партнер в архітектурній фірмі Bjarke Ingels Group.- Наш дизайн передбачає плавно спускаються безперервним каскадом поверхи, що дозволить об’єднувати співробітників компанії на кількох поверхах відразу ».

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно