Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Госаудитслужба зафіксувала завищення вартості ремонту автодоріг столиці на 11 млн грн

16566.jpg
 

Госаудітслужба в ході планової ревізії діяльності комунальної корпорації “Київавтодор” виявила завищення підрядниками вартості ремонту доріг столиці на суму близько 11 млн грн.
“Слід зауважити, що один з виконавців ремонтних робіт, а саме – ТОВ” Тілльман Інжиніринг “- перешкоджав фахівцям Госаудітслужби, внаслідок чого неможливо було провести зустрічну звірку, щоб документально підтвердити вартість виконаних на замовлення КК”Київавтодор” робіт з капітального ремонту Південного мосту через Дніпро (Дарницький р-н Києва) на суму понад 46 млн грн “, – відзначається в прес-релізі Госаудітслужби.

Згідно з ним, під час ревізії також було виявлено порушення законодавства в сфері закупівель за державні кошти

Корпорація, зокрема, не скасувала торги і уклала з підрядниками договори на загальну суму майже 418 млн грн, незважаючи на невідповідністьпропозицій учасників торгів вимогам документації конкурсних торгів. “Про результати ревізії повідомлено Київська міська державна адміністрація.Матеріали контрольного заходу спрямовані до Головного слідчого управління Національної поліції України “, – наголошується в повідомленні.

Джерело: interfax.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно