Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Госгеокадастр активізує проведення земельних аукціонів

7212.jpg
 

Головне управління Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру України (Госгеокадстр), грунтуючись на результатах земельних торгів, проведених у січні-вересні 2015 року, доручило своїм територіальним органам активізувати роботу зпроведенню земельних аукціонів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, Госгеокадастр на земельних аукціонах за 9 місяців 2015 передала в оренду 518 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею майже 12 тис.гектарів, щорічна вартість оренди яких складає близько 16300000 грн.

Оприлюднена відомством статистика свідчить, що найбільше земельних ділянок у січні-вересні було передано в оренду інвесторам у Волинській області – їх площа склала 2,3 тис. Га, а щорічні орендні платежі – 1600000 грн.У Тернопільській області було передано 1,4 тис. Га землі за майже 2 млн грн, у Львівській – 1,9 тис. Га за 3,8 млн грн, а в Харківській – 595 га за 562 тис. Грн.У Госгеокадастре також зазначили, що за звітний період жоден земельний аукціон не відбувся у Київській, Івано-Франківській та Одеській областях.

Джерело: ubr.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно