Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Держгеокадастр запустив онлайн-сервіс із узгодження проектів землеустрою

15082.jpg
 

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру (Госгеокадастр) спільно з Державним агентством з питань електронного уряду запустила онлайн-сервіс із узгодження проектів землеустрою.

“Тепер подати документи на узгодження проекту землеустрою можна в онлайн-режимі через e.land.gov.ua протягом декількох хвилин. Сьогодні узгодження здійснюється за два візити до державних органів, а введення цього сервісу дозволяє виключити перший візит і залишиться лише необхідність отримати документи після узгодження”, – повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства.

Згідно з повідомленням, система буде приймати замовлення на узгодження проектів землеустрою та автоматично розподіляти їх на експертів.

“За рахунок автоматизації і “сліпого” розподілу документів на виконавця значно поліпшується прозорість та ефективність процесу розгляду документів від заявника і прийняття відповідного рішення”, – відзначають в міністерстві.

Проект реалізований компанією Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини за підтримки проекту “Реформа управління на сході України”.

За даними прес-служби, щорічно українці узгоджують більше 500 тис. проектів землеустрою.

Джерело: interfax.com.ua

, , , ,

Возможно, Вам также будет интересно