Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Готель для мілленіалов в Роттердамі

 

У Роттердамі відкрився новий готель голландської мережі готелів для мілленіалов CityHub, де в кімнатах можна самостійно міняти колір підсвічування і слухати музику через Bluetooth.
Голландські готелі мережі CityHub ніяк не назвеш класичними. Адже в основі концепції бренду лежить ідея про нове суспільство – цифровому поколінні людей, які звикли, щоб все було швидко, просто і максимально зручно.До того ж для них важливо залишатися на зв’язку і мати доступ в інтернет в будь-який час дня і ночі.

Новий готель відкрився в історичній будівлі на одній з найжвавіших вулиць Роттердама – Witte de Withstraat.Тут є 126 модулів для сну, які називаються хабами, Діджитал-лобі, бар і можливість підключитися до спеціальному додатку CityHub, яке допомагає активним мілленіалам досліджувати місто з підказками від місцевих жителів.

У кожному хабі є величезне ліжко, Wi-Fi, світло, який можна регулювати залежно від настрою, і колонка, до якої можна підключити свій телефон або плеєр з Bluetooth і послухати музику.З більш приземлених радостей в хабах є зручний гардероб і м’який матрац.

Коридори готелю нагадують декорації епізоду про космічний хостел з фільму “П’ятий елемент”.Однак на відміну від капсульних готелів, де у постояльців в розпорядженні є лише одномісне ліжко, тут готельний номер більше схожий на класичну готельну кімнату.

Самі коридори, бар і Діджитал-вітальня готелю вийшли дуже яскравими завдяки сміливому рішенню дизайнерів поєднувати різні кольори.Крім того, на стінах вітальні красуються забавні написи з підказками, ніж гості готелю можуть зайняти себе у вільний час.

Скляний фасад готелю дизайнери придумали теж не випадково.Так, перехожі можуть заглядати в готель і при бажанні заходити в CityHub, щоб приємно провести час.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно