Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Готель “Космополіт” змінює ім’я на Mercure

17350.jpg
 

У вересні в Україні на один міжнародний готельний бренд стане більше.
Група AccorHotels восени цього року планує відкрити в Києві перший готель під брендом Mercure. Mercure Kyiv Congress з’явиться на місці готелю “Космополіт” після її ребрендингу та реконструкції.Він стане п’ятим об’єктом в мережі готелів під управлінням групи AccorHotels в Україні, і другим відкриттям цього року. Нагадаємо, 19 липня, в історичному центрі Одеси почав роботу бутик-готель Hotel De Paris MGallery by Sofitel.”Mercure Kyiv Congress – наш третій готель в столиці України і, на мій погляд, чудово доповнює колекцію брендів, представлених на готельному ринку Києва сьогодні. Якісний чотиризірковий готель з найбільшим в місті конгрес-центром площею 5 тис. Кв.м, впевнений, стане центром тяжіння ділових мандрівників з усього світу “, ─ вважає регіональний директор AccorHotels в Росії, країнах СНД і Грузії Алексіс Деларофф.

Кількість номерів не змінилося, їх 160, включаючи 118 класичних номерів (Queen і Twin), 25 номерів категорії Privilege, 10 люксів (Suites), 7 Делюкс (Deluxe). Але кожен номер був трансформований за індивідуальним дизайн-проекту Мартінса Германсон і Роберта Валдманіса.В інфраструктуру готелю, крім конгрес-центру, увійшли два ресторани Brasserie і “Космополіт”, відкритий 45-метровий басейн, фітнес-зона і тренажерний зал.

Проект реконструкції готелю готувався протягом двох років.Партнером проекту стала багатопрофільна група Wisher Enterprises, яка вже кілька років за договором франчайзингу працює з мережею готелів AccorHotels в багатьох країнах світу.”Процес реконструкції готелю складніше будівництва” з нуля “, тут є чіткі закономірності і стандарти, яких ми повинні дотримуватися: починаючи від строгих вимог до пожежної безпеки, закінчуючи вимогами до дизайну.Я дуже радий, що завдяки нашим спільним зусиллям в Києві з’явився такий висококласний готель самого затребуваного в Україні формату ─ конгрес “, ─ каже генеральний директор Wisher Enterprises Олексій Абасов.

Як повідомили в готелі, він не буде припиняти роботу ні на день, а необхідні заходи в рамках реконструкції будуть проводитись так, щоб не створювати дискомфорту постояльцям.

Наскільки зміняться ціни у вересні, поки не готові говорити.”Фахівці з ціноутворення, які взяті в нову команду, детально проаналізують ринок і наші конкурентні переваги, після цього і будуть коригуватися цінові пропозиції.Бренд Mercure універсальний і досить різноманітний, він підходить як для бізнес-клієнтів, так і для індивідуальних і групових відпочиваючих. Але оскільки в складі готелю найбільший конгрес-центр в Києві, то основний упор буде робитися на бізнес-клієнтів.Ми хочемо, щоб люди і компанії, які проводять конференції, семінари або виставки, в той же момент мали можливість залишитися жити у нас за спеціальними цінами “, ─ розповів генеральний директор Wisher Enterprises Олексій Абасов.

Втім, ціни не найголовніше.Після зміни бренду зміниться багато, в першу чергу, сама філософія підходу до готельного бізнесу. “Mercure Kyiv Congress буде не Незалежний готелем, а стане частиною готельної мережі №1 в Європі.Гостям будуть доступні всі останні тенденції готельного бізнесу, а також найвищі стандарти сервісу і якості, оскільки на це звертає серйозну увагу міжнародний готельний бренд. “, ─ розповів Олексій Абасов.

Гості Mercure Kyiv Congress можуть скористатися онлайн-платформою бронювання готелів і IT-підключень (на її створення міжнародна мережа витратила понад 250 млн євро).Корпоративним компаніям пропонується програма meeting planners, яка дає можливість при проведенні заходів накопичувати грошові суми, які можна буде використовувати в будь-якому готелі цієї мережі.Чи включається новий київський учасник мережі і в програму сталого екологічного розвитку Planet 21, розраховану до 2020 року.В її рамках, наприклад, в номерах пропонуються екологічно безпечні мило, гелі для душу і шампуні, використовуються екологічно безпечні засоби для чищення.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно