Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Готель-нора: в швейцарських Альпах побудували незвичайну віллу всередині схилу гори

17715.jpg
 

Приватна вілла Вальс, яка побудована всередині гори!
Вілла Вальс – незвичайний підземний будинок, який побудований всередині гори в Вальсі. Зовні вілла нагадує кратер метеорита.За задумом архітекторів (SeARCH і CMA) саме така незвичайна форма дозволяє створити сучасне архітектурне будова, не порушуючи навколишнє дику природу.

Villa-in-Vals-2
Потрапити на територію вілли можна не тільки з парадного входу, а й по підземному бетонному тунелю.На просторому кам’яному дворі облаштована прекрасна тераса для відпочинку з природним джерелом, голландської ванній (дров’яної гарячій ванні), грилем та місцями для зберігання дров.Але сама головна визначна пам’ятка цієї незвичайної вілли – казкова панорама альпійських гір, яка відкривається через широке еліптичне отвір на схилі пагорба.

Villa-in-Vals-3

Площа двоповерхової вілли складає 160 квадратних метрів.На першому поверсі розташована кухня, вітальня, бібліотека і одна спальня.

На другому – чотири спальні з окремими ванними кімнатами. Також на верхньому поверсі комори є ліжка з сіна альпійських трав, на яких можуть відпочити всі бажаючі.

Villa-in-Vals-4
Інтер’єр вілли оформлений в сучасному дизайні в голландському стилі. Дивани, плитка, посуд, вази і світильники – все продумано до дрібниць!А бетонні стіни, сходи з натурального каменю і дубові двері ще більше пов’язують підземний будинок з навколишньою природою.

Ще одна дуже цікава особливість вілли – теплий водяний підлогу.Таке незвичайне рішення архітектор Крістіан Мюлле придумав для економії електроенергії.

Villa-in-Vals-5
Незважаючи на те, що більша частина будинку знаходиться під землею і три капітальні стіни – глухі, всі кімнати вілли добре освітлені денним природним світлом.Такого ефекту вдалося досягти завдяки відкритому увігнутому фасаду і великих віконних отворів. Також завдяки такій незвичній формі, вілла повністю захищена від вітру.

Сьогодні вілла функціонує як готель, ніч в якій коштує від двох тисяч євро.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно