Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Готелі повертають клієнтів

5047.jpg
 

Заповнюваність дорогих київських готелів підвищилася до 40%.

Станом на кінець першого півріччя 2015 загальний номерний фонд готелів Києва склав 10 тис. Номерів (близько 100 готелів). На готелі категорії 3 зірки припадала найбільша частка – близько 46% від загального номерного фонду.На поточний момент 9 готелів в сегменті верхнього і середнього цінових діапазонів знаходяться під управлінням міжнародних мережевих операторів.

«Найбільша проблема на поточний момент, в тому числі, для готельного ринку – це складна економіко-політична обстановка, яка негативно позначається на заповнюваності готелів і рівні попиту в цілому.Завантаження київських готелів на поточний момент становить 25-30%, що значно нижче раніше спостережуваного показника 50-60% », – відзначає Девід Дженкінс, керівник департаменту готельного бізнесу компанії JLL.

За даними компанії Colliers International (Україна), заповнюваність готелів верхнього цінового сегмента Києва підвищилася до 40% на кінець першого півріччя 2015 (з 30% на кінець 2014 року).При цьому середня вартість проданого номера в день (ADR) залишилася на колишньому рівні і склала: € 140- € 160 – для готелів категорії 5 *.

У ColliersInternational (Україна) відзначають, що в середньому запитувана вартість номера за станом на кінець першого півріччя 2015 порівняно з аналогічним періодом минулого року (у євро):

виросла на 4%, в готелях категорії 5 * і склала € 367;

знизилася на 3%, вготелях категорії 4 * – € 126;

знизилася на 7,5%, в готелях категорії 3 * – € 62;

Однак, зважаючи курсових коливань, в гривневому еквіваленті заявлена ​​вартість стійки істотно збільшилася:

на 84%, в готелях категорії 5 * і склала 7709 грн;

на 71%, в готелях категорії 4 *- 2 647 грн;

на 63%, в готелях категорії 3 * – 1302 грн.

Генеральний директор ТОВ Інвестиційно-консалтингова компанія «ПРОКОНСУЛ» Вікторія рильцовими вважає, що активний розвиток ринку готельної нерухомості малоймовірно до стабілізації економічної та політичної ситуації в Україні.

«Беручи до уваги поточну ситуацію і вкрай низький попит навіть для існуючого номерного фонду Києва, нові готельні проекти будуть насилу поглинені ринком в найближчий роки.В силу цих обставин завершення будівництва нових об’єктів та їх виведення на ринок, навіть не дивлячись на високий рівень їх готовності, постійно відкладається.Крім того, в коротко- і середньостроковій перспективі основні показники операційної діяльності (ADR і заповнюваність) навряд чи досягнуть рівня 2013 року », – говорить Олександр Носаченко, керуючий директор Colliers International (Україна).

У той же час Девід Дженкінс зазначає, що найцікавіший з погляду розвитку сегмент – економ.Готелі цього класу мають великі перспективи для подальшого розвитку по всьому світу, оскільки це дуже високо затребуваний сегмент, і тут Україна не є винятком.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно