Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Готуйтеся до легалізації самобудів

2641.jpg
 

Наприкінці січня Президент України підписав Закон «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт), що продовжує «будівельну амністію» докінця 2015 року.

За інформацією Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції Максима Мартинюка, в рамках такої амністії Мінрегіонбуд затвердить Наказ, розроблений Інспекцією, яким регламентується Порядок введення в експлуатацію самовільно спорудженихоб’єктів, передає прес-служба Держархбудінспекції.

При цьому самовільно збудовані будівлі можна буде легалізувати орієнтовно з березня.У перелік відповідних документів повинні увійдуть підтвердження права власності на земельну ділянку, на якій споруджений об’єкт, технічний паспорт такого об’єкта, а також звіт про обстеження техстану конструкцій споруди, складенийсертифікованим фахівцем. У новому Порядку також будуть передбачені механізми, що не дозволяють недобросовісним забудовникам легалізувати самобуди, споруджені в останні роки.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно