Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

5 грандіозних проектів, які можна назвати інженерним дивом

9724.jpg
 

1. Найдовший міст у світі

Справжнім інженерним подвигом можна назвати зведення Даньян-Куньшаньского віадука (Danyang-Kunshan Grand Bridge), що з’єднав Пекін і Шанхай.Довжина мосту складає 164,8 кілометрів, що робить його найдовшим подібним проектом в світі. Будівництво моста тривало 4 роки (відкриття відбулося в 2011-му).Для максимальної оптимізації процесу роботи проводилися 10 000 будівельників одночасно з протилежних точок. Вартість проекту склала 10 мільярдів доларів.

2.Архіпелаг з штучних островів

Пальмові острови в Дубаї визнані справжнім інженерним і архітектурним дивом. За останні роки було створено 3 острова – (Пальма Джумейра, Пальма Джебель Алі і Пальма Дейра).Для їх зведення на морське дно було насипано 85 000 000 кубів піску. Цей архіпелаг видно з Місяця навіть неозброєним оком.

3. Найбільша ГЕС в світі

ГЕС «Три ущелини» (Three Gorges Dam) – це найбільша гідроелектростанція в світі.Діна греблі становить 2309 метрів, а висота – 185 метром. При її будівництві було використано 27,2 млн кубометрів бетону, якого б вистачило, щоб заповнити 10200 олімпійських басейнів. Енергія, вироблена цієї ГЕС, покриває потреби 11% всієї країни.На зведення Three Gorges Dam китайській владі довелося викласти 50 мільярдів доларів.

4. Найдовший аеропорт в світі

Біля берегів японського міста Осака, прямо в затоці побудований величезний міжнародний аеропорт Kansai Airport.Для реалізації цього проекту необхідно було побудувати рукотворний острів, укріплений численними металевими конструкціями. Аеропорт будувався в затоці з урахуванням раптової загрози затоплення, виникнення тайфунів і високої сейсмічності місцевості.Вартість аеропорту Кансай склала 29 мільярдів доларів.

5. Захисний бар’єр від затоплення Венеції

Не секрет, що Венеція повільно, але вірно йде під воду. А періодичні повені тільки «допомагають» їй в цьому.Щоб захистити архітектурну і культурну перлину Італії від руйнування, був побудований бар’єр (Venice Tide Barrier). Інженери розробили унікальний метод використання мобільних воріт, щоб стримувати рух паводкових вод в затоку.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно