Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гроші на добудову хмарочосів на Троєщині знайшли, але місцеві жителі проти?

1274.jpg
 

Гроші на завершення покинутого довгобуду “Дніпровські вежі” на бульв. Ватутіна, 9 знайшла Національна гвардія. Домовилися з приватним інвестором.
Шість 34-поверхівок почали будувати в 1999 році. У 2005-му роботи зупинили через брак коштів.

– Комплекс 10 років стоїть нічийний, тому перед початком робіт його потрібно ретельно перевірити, – каже 34-річний Сергій Костецький, аналітик компанії з нерухомості “СВ Девелопмент”.- В першу чергу – фундамент. Це будувалося давно, за новими на той час технологіям. Там пісок, поруч Дніпро. Є чутки, що вежі покосилися від часу. Думаю, вони небезпідставні. Ще одна проблема – місцеві проти продовження будівництва. Тому що там немає паркінгу.Якщо кожен житель цих висоток матиме машину і поставить навколо них, пройти буде неможливо.

На добудову комплексу потрібно близько 300 млн грн, кажуть у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.Половину квартир віддадуть бійцям Національної гвардії. На початку замовником робіт була міліція. Тоді 421 квартиру з 890 запланованих хотіли віддати службовцям Внутрішніх військ. 235 з них встигли внести 100-процентну оплату.

– Там були одні інвестори, вони збанкрутували.Потім фінансувало Міноборони, теж перестало. Це будівництво – одна з найбільш митних в Україні. Більшість квартир куплені або частково оплачені на той момент, коли будівництво ще не велося. Тобто кинуті вкладники.Якщо тепер Нацгвардія добудує і почне заявляти, що попередні власники – нелегітимні, почнуться судові процеси, – підсумовує Сергій Костецький.

Джерело: ibud.ua

Возможно, Вам также будет интересно