Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гройсман доручив главам ОДА перевірити стан підготовки до опалювального сезону

5444b71ca5089_image1
 

Про це глава уряду заявив під час наради з розгляду проблемних питань в енергетичній галузі і заходів з підготовки паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2016-2017 рр. у форматі Антикризового енергетичного штабу.

“Доручення прем’єр-міністра. Всім головам адміністрацій до 15 вересня провести колегію щодо стану підготовки до опалювального сезону”, – зазначив Гройсман.

За словами прем’єра, він розгляне можливість направити на засідання цих колегій міністрів, віце-прем’єр-міністрів для того, щоб зрозуміти реальний стан справ на місцях з підготовки до осінньо-зимового періоду.

“Я вважаю, нам потрібно до середини вересня провести колегію в кожній області, щоб кожен мер, кожен керівник управління відзвітували, що вони роблять з цього питання. А то у мене таке враження, що на місцях особливо вже ніхто не заморочується тим, щоб систематизувати цю роботу. Хто має конкретні проблеми, той це робить, але, за великим рахунком, я не чую, щоб зібрали, поставили завдання, забезпечували виконання і якісно підготували до зими весь комплекс”, – зазначив Гройсман.

Прем’єр-міністр нагадав, що до початку опалювального сезону залишилося 1,5 місяці і закликав представників усіх відповідальних за підготовку міністерств та відомств до злагодженої роботи.

“Я розраховую на те, що ми зможемо пройти осінньо-зимовий період досить стабільно. Але це залежить від роботи кожного присутнього, – підкреслив Гройсман. – Мені важливо, щоб ви як годинник спрацювали. Відповіді уряд, не на мене – на нашу країну, на людей. Це дуже важливе питання”.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно