Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гройсман обіцяє 500 нових кільцевих розв’язок і тисячу пішохідних переходів

18739.jpg
 

В Україні в цьому році починається реалізація програми підвищення безпеки дорожнього руху, що включає плани по будівництву 500 нових кільцевих розв’язок, 500 острівців безпеки і 1000 пішохідних переходів.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради за участю керівництва Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг, повідомляється на Урядовому порталі.«У цьому році у нас досить амбітні плани з будівництва доріг на цей рік, але якщо ми подивимося статистику смертності на дорогах.Це говорить про те, що треба боротися (з порушниками правил дорожнього руху) не тільки штрафами, але і створити систему безпеки руху », – сказав Гройсман.

За його словами, безпеку руху вимагає підвищеної уваги.Якість дорожнього полотна зростає, але так само зростає і статистика випадків перевищення швидкісного режиму і порушення інших правил безпеки. Тільки за останні роки на дорогах України загинуло понад 15 тисяч чоловік.

Прем’єр-міністр пояснив, що програма створення такої системи вже розроблена і розрахована на три роки. Проектування, будівництво, здача в експлуатацію доріг відтепер повинні враховувати побажання безпеки, впевнений він.«Коли робимо хороші дороги, а по ним їздять зі швидкістю літаків, виходить біда. Але є тисяча і один спосіб забезпечити безпеку на дорогах. Безпека на дорогах – питання номер один », – зазначив Гройсман.

У цьому контексті глава уряду запропонував створити на рівні КМУ спеціальну координаційну раду з питань безпеки руху та якомога швидше підготувати законодавчі ініціативи та проекти урядових рішень, які сформуютьнормативну основу системи безпеки руху в державі.

«Доручаю секретаріату Кабміну внести на наступне засідання уряду питання про створення Координаційної ради під головуванням Прем’єр-міністра», – сказав Гройсман.

На його думку, до цієї ради повинні також увійти представники МВС, Мінінфраструктури та Укравтодору.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно