Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гройсман пообіцяв великі проекти кожної області

16711.jpg
 

На позачерговому засіданні Кабмін схвалив плани дій на 2017 рік і на чотири роки вперед.
3 квітня, провівши позачергове засідання Кабінету міністрів, український прем’єр Володимир Гройсман презентував план дій уряду на 2017 рік як короткостроковий і план дій до 2020 року як середньостроковий.Правда, прем’єр-міністр не уточнив, чи виконано вже щось з плану-2017 за перші три місяці поточного року.

В Україні з’явився план

Цілі, заявлені прем’єром в рамках обох презентацій, благородні і добрі.Основною метою названо “побудова нової моделі економіки країни, відмінною від економіки сировинного типу”.Досягти цього пропонується добре відомими кожному політику методами: завдяки ефективній приватизації, оновленню інфраструктури, модернізації енергетичної системи, проведення земельної, судновий, пенсійної реформи, а також реформування систем освітиі охорони здоров’я.

Представляючи цей документ, Володимир Гройсман підкреслив гостру необхідність консолідації зусиль усіх органів влади на досягнення поставлених цілей. “Цей план – для того, щоб кожна людина відчула зміни.В Україні з’явився план, і він абсолютно реальний “, – порадував українців прем’єр.

Він озвучив і деякі цифри.Згідно середньострокового плану до 2020 року, уряд поставив за мету забезпечити стійке зростання ВВП на рівні 4-5% на рік, з переходом від сировинної економіки до створення додаткової вартості.Щоб поліпшити бізнес-клімат, вже створений Офіс залучення і підтримки інвестицій і Національний комітет промислового розвитку.В рамках дерегуляції, як нагадав Володимир Гройсман, уряд скасував ряд законів і підзаконних актів (в минулому році 367, понад 100 – в цьому) з тих, що заважали розвитку бізнесу.

Кожній області – інфраструктурний проект

Ухвалений план передбачає конкретні проекти в регіонах на 2017 рік. “Кожна область отримає можливості для реалізації великого інфраструктурного проекту.Ці стратегічні проекти дадуть можливість змінювати, оновлювати країну “, – пообіцяв Володимир Гройсман.

Зокрема, передбачається створення 13 центрів кардіо-судинної хірургії, добудова перинатального центру у Львові.Також обіцяють продовжити будівництво моста в Запоріжжі, завершити зведення нового лікувально-діагностичного корпусу Охматдиту в Києві.

Передбачена реалізація ряду енергопроектів, від розвитку вуглевидобутку та модернізації, збільшення газовидобутку, нарощування потужностей атомної енергетики до впровадження проектів з енергоефективності в різних областях.На атомних станціях, повідомив прем’єр-міністр, будуть побудовані нові лінії, які дозволять підвищити їх потужності.

приватизація триває

Гострим питанням залишається публічна приватизація держпідприємств.Поки ж, як поскаржився Володимир Гройсман, на неефективних активах “гріють руки” деякі громадяни, а економіка країни недоотримує ресурси.

“Наше завдання на сьогодні – публічний продаж, яка дозволить залучити мільярди доларів в економіку країни.З них щорічно будуть сплачуватися податки до бюджетів усіх рівнів, в тому числі і в Пенсійний фонд.Це дасть можливість оновити всі основні фонди, залучити в Україну нові технології, створити нові робочі місця і нарешті почати серйозний прискорене економічне зростання “, – змалював у загальних рисах план по приватизації Володимир Гройсман.

Земельна реформа вже в цьому році

Головним пріоритетом Кабміну на 2017 рік прем’єр-міністр назвав земельну реформу. “Пропозиції уряду стануть величезним сюрпризом для псевдореформаторів і популістів.Це буде абсолютно якісна модель обороту земель – увага! – не в інтересах великих холдингів, іноземних інвесторів, а в інтересах простих українських громадян, власників землі “, – заінтригував наостанок Володимир Гройсман.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно