Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гройсман пояснив, коли українці стануть менше платити за ЖКГ

64687
 

Витрати українців на комунальні послуги можу зменшиться через два-три роки. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

Гройсман переконаний, що платіжки зменшаться за рахунок падіння обсягів споживання. “Ми можемо споживати в два-три рази менше енергоресурсів і платити в два-три рази менше, але для цього треба інвестувати. Тобто треба вкласти, для того, щоб модернізувати. За два-три роки ми станемо більш незалежними, більш енергоефективними і середній рахунок для кожного українця буде зменшений, так як споживання буде зменшено”, – сказав Гройсман.

У той час, поки Україна буде досягати енергоефективності, уряд допоможе населенню впоратися з платіжки за рахунок субсидій.

У травні держава скасувала “соціальний” тариф на газ і встановила єдину ціну на “блакитне паливо” для населення і підприємств – 6,8 грн. Новий ринковий тариф сформований згідно з імпортним паритетом: українцям продають газ за закупівельними цінами + транспортування і податки. Слідом за газом подорожчало опалення і гаряча вода, а наступне підвищення тарифів на “світло” чекає українців із вересня.

Джерело: segodnya.ua

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно