Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гройсман розповів, як Україні скоротити споживання енергоресурсів в 3-4 рази

original-1285749480
 

Реалізація проектів ефективного споживання енергоресурсів на місцях дозволить Україні скоротити споживання енергії в 3-4 рази, сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідування твердотопливної котельні комунального підприємства«Вінницяміськтеплоенерго».

Захід відбувся в рамках робочої поїздки Гройсмана до Вінниці. «Дуже важливо, особливо на місцевому рівні, щоб кожна міськрада, територіальна громада мали свою стратегію енергоефективності, – сказав Гройсман. – Підкреслюю, ми можемо в 2-4 рази споживати менше енергії, при тому, що якість послуг буде істотно вище. Це буде означати, що середній рахунок у країні буде менше в 3-4 рази, оскільки ми будемо менше споживати. Я хочу, щоб кожне місто почало модернізацію і дуже швидку».

Гройсман нагадав, що Україна все ще залишається дуже енерговитратною країною.

«Ми, на превеликий жаль, можемо констатувати факт, що імпортуємо паливо, включаючи газ, хоча є всі можливості замістити цей газ газом власного видобутку і навіть стати експортером палива. Ми можемо експортувати енергоресурси і приносити валюту в країну, – сказав глава уряду. – Але за десятиліття знищення країни потенціал був поставлений під загрозу. Відбулося падіння видобутку, збільшувалася залежність від «Газпрому», були виставлені невигідні умови взаємодії. Як наслідок, ми залишаємося і сьогодні неефективною в енергетичному сенсі країною».

Гройсман підкреслив, що з січня 2017 року в Україні заробить Фонд енергоефективності як механізм динамічної енергетичної модернізації. Проекти фонду стосуватимуться утеплення будинків, переходу на тверде паливо або біопаливо, установки обліку ресурсів.

Джерело: economics.unian.net

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно