Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гройсман: В Україні ніколи не було низької ціни на газ

Ukrainian Parliament Speaker Volodymyr Groysman addresses deputies at the parliament in Kiev, Ukraine, April 14, 2016. REUTERS/Valentyn Ogirenko      TPX IMAGES OF THE DAY
 

Газ для України ніколи не коштував дешево. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Години уряду. “Жодна компанія в Україні не продавала газ нижче ринкової вартості – вони не продавали населенню і не продають. Вони продають комерційний газ.

Більш того: ніколи не було в Україні низької ціни на газ. Те, що занижували для населення, – це була різниця, яка компенсувалася безпосередньо “Нафтогазу”. Була відсутня соціальна справедливість і адресність”, – заявив прем’єр.

Гройсман так само пояснив, як зараз формується ціна на газ. “Сьогодні є ринкова ціна на газ, яка визначається не штучним контрактом, а ринком, німецькою біржею, де онлайн можна побачити, які є пропозиції і скільки він коштує. Як тільки буде зниження на біржах, ціна на газ буде знижуватися. Якщо, не дай бог, буде підвищення на біржах, будуть рости і ціни”, – підкреслив Гройсман.

Джерело: segodnya.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно