Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гройсман виступає за переформатування Нацкомісії з тарифами

16750.jpg
 

Зокрема, прем’єр-міністр вважає неправильним запропонований комісією механізм справляння з населення абонплати за газ.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає за необхідне переформатувати склад Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Про це прем’єр заявив на форумі в Києві, присвяченому оцінці діяльності нинішнього складу уряду.

«Необхідно переформатувати НКРЕКУ, у нас дискусії в Кабміні поки не було, але настав час вивести роботу комісії на новий рівень», – сказав він.

Зокрема, Гройсман вважає неправильним запропонований комісією механізм справляння з населення абонплати за газ. За його словами, запропонована комісією формула економічно не обгрунтована і тільки збільшує вартість газу для населення.«У формулі, де 2 + 2 = 4, у них 2 + 2 = 8. Я це не підтримую », – сказав прем’єр.

Глава уряду також прокоментував лист членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України», в якому йдеться про те, що чотири члени наглядової ради компанії готові скласти повноваження, якщо не буде вирішено ряд проблем, зокрема, це відсутність прогресу вреформуванні корпоративного управління, криза неплатежів через рішення уряду, неможливість подачі електронних декларацій членами наглядової ради, які є іноземцями.

«Я в ЗМІ вчора побачив цей лист (членів наглядової ради« Нафтогазу »- УНІАН).Думаю, що у вільному світі це все абсолютно нормально, але насправді наглядову раду держкомпаній, який сформований з незалежних професіоналів і який має повну підтримку уряду і прем’єр-міністра, повинен виконувати свої функції – наглядової радиі виводити компанії на новий рівень », – сказав він.

Гройсман нагадав, що в минулому році було прийнято рішення про анбандлінге «Нафтогазу» – розділення компанії за напрямками діяльності на видобуток, транспортування і трейд.

«І сьогодні ми це абсолютно підтримуємо, тому що на прикладі« Нафтогазу »ми повинні показати приклад ефективного управління держкомпаніями», – сказав прем’єр.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно