Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Гройсман запевняє, що немає причин для зриву опалювального сезону

Ebp8eFbO
 

Кабінет міністрів України не бачить об’єктивних причин, які могли б привести до зриву підготовки до опалювального сезону, а також до зриву проведення всіх необхідних робіт в осінньо-зимовий період.

Про це в ході години запитань до уряду в парламенті сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він зазначив, що відповідальність за підготовку до опалювального сезону в чому лежить не тільки на уряді, але і на місцевих органах влади, які повинні виконати свою частину роботи.

“Об’єктивних причин для зриву опалювального сезону немає. За підготовку до опалювального сезону несуть відповідальність мери міст, голови адміністрацій. Якщо хтось не встиг якісно підготувати свої міста, райони або області до опалювального сезону, то не треба списувати це на загальнодержавні проблеми, – сказав Гройсман. – Ми знаємо про проблеми, які виникли не сьогодні. Є проблеми всього комплексу комунальної енергетики, і ми працюємо над тим, щоб всі питання вирішити системно. І тут потрібна буде підтримка депутатського корпусу. Потрібна система, яка дозволить не заганяти комунальні підприємства в борги, підвищить відповідальність за розрахунки… це комплекс питань”.

Джерело: economics.unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно