Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Група компаній DIM опублікувала хід будівництва ЖК за березень 2020

 

Пропонуємо ознайомитися з динамікою будівельних робіт в житлових комплексах, які зводяться групою компаній DIM.
У ЖК класу комфорт + «Новий Автограф» в Дніпровському районі Києва триває цегляна кладка в першому будинку. У першій секції муляри працюють на рівні 13-14 поверхів, у другій – на рівні 9-13, у третій – на 3-8 поверхах.У третій секції також армується плита перекриття над 12 поверхом. У другому будинку ведеться робота над плитою перекриття над 1 поверхом і його вертикальними конструкціями.

Детальніше на сайті ЖК «Новий Автограф».

У житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City, який зводиться в декількох кілометрах від столиці на 10-му кілометрі Нової Обухівської шосе, виконується монтаж віконних блоків в першому будинку.Завершуються роботи по цегляній кладці, влаштування покрівлі та вентиляційних каналів на даху. Триває підготовка до прокладання внутрішніх комунікацій і відсипання ґрунту для облаштування терас.У другому будинку повністю закінчили влаштування монолітних конструкцій 3 поверху, армуються і бетонуються вертикальні конструкції 4-го. Йде цегляна кладка і монтаж вентиляційних блоків на першому поверсі, триває гідроізоляція стін підвалу.У третьому будинку повністю закінчили облаштування паль, розпочато роботи з гідроізоляції фундаменту і облаштування фундаментної плити 3-й секції.

Детальніше на сайті ЖК Park Lake City.

У першому будинку ЖК класу комфорт + «Метрополіс», який будується на столичних Теремках, ведеться цегляна кладка з 27 по 35 технічний поверх, повністю змонтовані сходові марші, йде установка вікон з 31 по 34 поверх.У першому і другому будинках активно тривають фасадні роботи, облаштування систем вентиляції, внутрішніх інженерних мереж. У другому будинку житлового комплексу закінчується цегляна кладка, йде облаштування покрівлі.Крім того, ведуться монолітні роботи в трансформаторній підстанції. У третьому будинку монолітні роботи в першій секції йдуть на 4-5 поверхах, у другій повністю закінчені, в третій – на 23-24 поверхах.Цегляна кладка другої секції виконується на 11 і технічному поверхах, третьої секції – на 3-7 і 11-13 поверхах. Також тривають пальові роботи в паркінгу.

Детальніше на сайті ЖК «Метрополіс».

У житловому комплексі комфорт-класу LUCKY LAND в Святошинському районі Києва ведуться монолітні роботи в третьому будинку. Тривають котлованні роботи під четвертий будинок житлового комплексу.

Детальніше на сайті ЖК LUCKY LAND.

У ЖК бізнес-класу A136 Highlight House, який будується в діловому центрі столиці, ведуться роботи з облаштування фундаменту. Встановлюються буронабивні палі, йде армування і бетонування монолітного ростверку.

Детальніше на сайті ЖК A136 Highlight House.

Джерело: dim-bud.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно