Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Група компаній DIM розповіла про хід будівництва ЖК «Новий Автограф» (відео)

 

У першому будинку житлового комплексу «Новий Автограф», який будується групою компаній DIM в Дніпровському районі Києва, тривають роботи зі зведення монолітного каркаса і цегляній кладці зовнішніх і внутрішніх стін, а також влаштування внутрішніх перегородок.
У першій секції монолітні роботи тривають на рівні 16 поверху, в другій секції – 14 поверху, третій – 9 поверху.Цегляна кладка внутрішніх і зовнішніх стін і пристрій перегородок в першій секції виконуються на 13-14 поверхах, у другій секції – на 9 поверсі, в третій секції – на 2-5 поверхах.Також продовжується влаштування сходових маршів: в першій секції вони готові до 15 поверху, другий секції – до 13 поверху, третьої секції – до 3 поверху.

У другому будинку комплексу здійснюються роботи по влаштуванню вертикальної і горизонтальної гідроізоляції та армування залізобетонного монолітного ростверку.

ЖК «Новий Автограф» від групи компаній DIM – це житловий комплекс класу комфорт +, що складається з двох будинків з підземним паркінгом, системою контролю доступу та облаштованій прибудинковою територією.Внутрішній двір комплексу організований за принципом громадського простору без авто: із закритою територією, цілодобовою охороною і відеоспостереженням, зеленими насадженнями з елементами ландшафтного дизайну і комфортними місцями для відпочинку жителів.На прибудинковій території також розміститься зона барбекю, спортивний та дитячий майданчики, футбольно-баскетбольне поле.

Будинки отримають дизайнерські лобі з зонами відпочинку і вентильовані фасади з панорамними вікнами.Крім того, для кожної квартири передбачено індивідуальне опалення.

ЖК «Новий Автограф» розташований поруч з мальовничим парком «Перемога».У пішої доступності розташовані кілька дитячих садків, школи і гімназії, медичні установи, супермаркети, спортивні майданчики і атракціони, а також станція метро «Дарниця».

Нагадаємо, що до кінця лютого в житловому комплексі «Новий Автограф» діє спеціальна ціна.

Джерело: new-avtograf.com.ua

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно