Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

H & M використовує штучний інтелект для вибору асортименту магазинів

 

Шведський власник мережі магазинів одягу Hennes & Mauritz AB (H & M) вирішив вдатися до засобів штучного інтелекту, щоб повернути покупців в магазини.
Компанія, яка намагається подолати один з найбільших в своїй історії спадів продажів, відійде від давньої практики наповнення магазинів по всьому світу одними і тими ж товарами, і буде використовувати спеціальний алгоритм для вибору асортименту одягу для окремихмагазинів, пише газета The Wall Street Journal.

H & M, що має 71-річну історію, фіксує зниження зіставних продажів вже 10 кварталів підряд, стикаючись з тією ж проблемою, що і інші представники галузі – зростанням онлайн-шопінгу.

Компанія була змушена кілька разів знизити ціни на свою продукцію, щоб позбутися від запасів непроданих товарів обсягом близько $ 4 млрд.

Акції H & M за останні три роки подешевшали на 56%.

У H & M, як і в більшості мереж магазинів одягу, за вибір асортименту магазинів відповідає команда дизайнерів.Тепер же компанія почала використовувати алгоритми, що аналізують чеки про вироблених покупках, дані про повернення товару, а також інформацію, пов’язану з картами постійних покупців, щоб визначити оптимальне співвідношення попиту і пропозиції з метою скороченнянеобхідності в уцінку товарів.

В результаті, деякі магазини H & M вже почали продавати більше трендової одягу і менше базової.

Інші великі рітейлери також активізували використання технологій, щоб залучити покупців.Так, мережа Zara, що належить іспанській Inditex SA, використовує роботизовані модулі для полегшення створення онлайн-замовлень користувачами в її інтернет-магазинах.

Тим часом, американська Gap Inc.використовує аналітику і маркетингові дослідження Google для оцінки споживчих переваг.

Вибір окремого асортименту для кожного магазину H & M буде важким завданням, оскільки їх загальна кількість налічує близько 4,288 тис., Відзначають експерти.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно