Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Харківська міськрада виділить ще 30 млн. грн. на будівництво метро

2eaa017f45
 

Харківська міська рада на позачерговій сесії у вівторок внесла зміни до бюджету міста на 2016 року, які передбачають збільшення витрат на завершення будівництва третьої лінії Харківського метрополітену від станції «Олексіївська» до станції «Проспект Перемоги »на 30 млн. грн.

Як повідомила заступник міського голови Тетяна Таукешева, крім того, на проведення капітальних ремонтів у аварійних приміщеннях центральних бібліотек Індустріального та Фрунзенського районів, школи сучасних театрально-сценічних напрямів, дитячих музичних шкіл №2, 9 та Харківському літмузеї направляється 5 млн. грн.

Як повідомлялося, 23 грудня 2015 року на сесії Харківської міськради депутати затвердили кошторис витрат на програму будівництва і розвитку Харківського метрополітену за рахунок коштів міського бюджету на 2016 рік, відповідно до якої на будівництво нової станції передбачено виділити 230 млн. грн. Керівництво Харкова неодноразово заявляло про намір закінчити будівництво станції метро «Перемога» до Дня міста, який відзначається 23 серпня.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно