Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Харківські чиновники придумали як позбутися довгобудів

5712.jpg
 

У Харківській області недобудовані об’єкти планують реанімувати і віддати під житло для переселенців зі Сходу України.

Таку інформацію озвучив Михайло Рабинович, директор департаменту містобудування та архітектури ХОДА.

За його словами Департамент у цьому напрямку виконав колосальну роботу.Так, у місті Харкові та області були визначені всі будівельні об’єкти, які вже тривалий час стоять у незавершеному стані. У процесі цієї інвентаризації було виявлено понад 110 об’єктів, які знаходяться на різних етапах завершеності.

Департамент запропонував вирішити проблему довгобудів в місті та області, спочатку реанімувавши, а потім – передавши їх під житло для переселенців.

“Щоб вирішити цю проблему, ми почали працювати за двома програмами – з Мінрегіонбудом та німецької громадською організацією GIZ.

Сьогодні вже визначено окремі об’єкти-довгобуди, які знаходяться на фінальному етапі свого завершення.При мінімальних вкладеннях в їх добудову вже через 2 місяці ми зможемо надати житло для нужденних в ньому переселенцям. Це: дві 40-поверхівки в Купнянске, два гуртожитки в Балаклеї, а також кілька об’єктів у Лозовій та Краснопавлівці.

Ми пропонуємо трохи переробити ці об’єкти, наприклад, під гуртожитки для тимчасового проживання в них людей. Також можна облаштувати невеликі квартири “, – пояснив Михайло Рабинович.

У той же час, за словами чиновника, в даний час ще не прийнятий регламент робіт з відновлення довгобудів.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно